Logo Model Making top top strony English
Deutsch
grafika z topu
top
o firmie aktualnosci oferta imprezy promocje gielda kontakt
top6
  szukaj  
ok
oferta

menu-item Modele lotnicze
menu-item Materiały do budowy
menu-item Silniki elektryczne/regulatory
menu-item Silniki spalinowe/tłumiki
menu-item Paliwo / przewody / zbiorniki
menu-item Akcesoria/podwozia/dźwignie
menu-item Żródła prądu
menu-item Wyposażenie/aparatury/serwa
menu-item Elektronarzędzia
menu-item Modele plastikowe
menu-item Narzędzia modelarskie
menu-item Materiały do laminowania
menu-item Farby/Aerografy/Pozostałe
menu-item Kleje / Żywice
menu-item Części do helikoptera LAMA
menu-item ZESTAWY PROMOCYJNE
menu-item Literatura
menu-item Modele RC - zestawy
menu-item Kadłuby laminatowe
menu-item Śmigła / Kołpaki / Piasty
menu-item Części zamienne MVVS
menu-item Zabawki drewniane LEGLER
 
menu-item Warunki sprzedaży
menu-item Tabela opłat

Napisz do nas

. .
  .
.
.
 

Poznaj nasz sklep modelarski


Sklep modelarski Model Making powstał w 1992 roku, a jego kadrę tworzy obecnie kilkudziesięciu doświadczonych i czynnych modelarzy. Wielu z nich uczestniczyło i odnosiło sukcesy w krajowych oraz międzynarodowych zawodach modelarskich, w różnych kategoriach. Sklep modelarski Model Making aktywnie wspiera ożywający na nowo ruch modelarski w Polsce. Naszą działalnością staramy się przede wszystkim promować ten sport w szkołach i ośrodkach kultury.

siedziba firmy

Firma oferuje bardzo duży wybór produktów – od najprostszych modeli dla dzieci, poprzez modele dla początkujących modelarzy, aż do modeli dla bardzo wymagających i doświadczonych adeptów. Oferujemy także modele na indywidualne zamówienie.

model samolotu

Dla pierwszej grupy przeznaczone są modele swobodnie latające – szybowce, gumówki i rzutki. Wykonujemy także różne rodzaje latawców, balony na ogrzane powietrze, modele zdalnie sterowane – przeznaczone do lotów rekreacyjnych: szkolne modele szybowców, motoszybowce wyposażone w napęd elektryczny, małe modele elektryczne typu PARK FLYER, makiety szybowców o rozpiętości skrzydeł do 6,5m, a także modele latające napędzane spalinowymi silnikami modelarskimi „TRENERY”, „AKROBATY” i półmakiety. Sklep modelarski Model Making obsługuje zarówno klientów z całego kraju, jak i wykonuje modele na zamówienia klientów z zagranicy.

model samolotu

model samolotu

Część firmy stanowi HURTOWNIA MATERIAŁÓW MODELARSKICH, która zaopatruje sklepy modelarskie w Polsce i na Słowacji, modelarnie oraz indywidualnych modelarzy. Szczegółową listę oferowanych modeli samolotów, artykułów politechnicznych, regulatorów i odbiorników modelarskich oraz innych materiałów można znaleźć na naszej stronie internetowej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również żywice do laminowania, narzędzia i kleje oraz impregnaty Nitrocellon.

model samolotu

Drugą gałęzią produkcji, która jest skierowana przede wszystkim na rynek Europy Zachodniej, są meble miniaturowe – głównie krzesła w skali 1:6, stanowiące wierne kopie oryginałów pod względem geometrii, zastosowanych materiałów oraz kolorystyki. Miniatury są przeznaczone dla kolekcjonerów dzieł sztuki. Mogą być również używane jako pomoc dydaktyczna na takich kierunkach jak architektura, historia sztuki, wzornictwo itp.

model samolotu

silnik
dollewa
strona główna wstecz do góry
realizacja: ideo Strona główna | O firmie | Aktualności | Sklep | Imprezy | Promocje | Giełda | Kontakt
Model Making | KROSNO ul. ks. J.Popiełuszki 88 a | tel. (013) 432 5034 | fax. (013) 432 4464 | model@modelmaking.pl
dział sprzedaży: Krosno, ul.Tysiąclecia 22C | tel/faks 013 42 048 30